DUYURULAR
360° GEZİNTİ

Tesisimizin doğanın içinde olması pek çok aktivite yapılmasına olanak vermektedir. Yürüyüş, bisiklet, dağcılık, motor sporları, doğa fotoğrafçılığı bunlardan bazılarıdır. Karanlık Dağları’nın eteklerinde bulunan beyaz sarkıtları, dikitleri ve travertenleriyle ünlü İncirli Mağarası, kanyonun içinde, tesisimizden yaklaşık 2 kilometre uzaklıktadır. Yine tesisimizin hemen üstünde bulunan Sincap Kayalıklarına tırmanıp sincapları gözleyebilir ve vadinin eşsiz güzellikteki manzarasını seyredebilirsiniz.

Yakın çevremiz tarihi zenginlikler, antik kentler ile doludur. Karia Uygarlığı’nın üç büyük kentinden birinin Mylasa (Milas) olması, tarih gezilerinden hoşlananlar için pek çok olanaklar sunar. İlçemizde ayrıca Osmanlı ve Menteşoğullarına ait pek çok tarihi eser de bulunmaktadır. Ayrıca 800 kilometre uzunluğundaki Karia yürüyüş yolu tesisimizin yanından geçmektedir.

Tesisimizin Bodrum Milas Havalimanı’nın ve Bodrum karayolunun hemen yakınında, köy ve dağ yollarının üzerinde olması, Bodrum Yarımadası’na, Gökova Körfezi’ne, Güllük Körfezi’ne, Bafa Gölü’ne kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Kentlerin boğucu havasından bunalan, beton blokların içinde sıkışan, trafikten, iş hayatının stresinden bunalanlar için en güzel aktivite, doğa ile baş başa olmak ve hayatı kısa bir zaman bile olsa akışına bırakmak değil mi?